Bizden Haberler

Konfeksiyon Programı Yenilikler

H&M Koli Kağıdı ve Koli Üstü etiketi hazırlama özelliği eklendi

Konfeksiyon programımıza eklemiş olduğumuz bu yeni özellik sayesinde Türkiye’ deki H&M üreticisi konfeksiyon firmalarının önemli zamanını alan Koli üstü kağıdı hazırlama işi son derece kolaylaşıyor. Konfeksiyon programımınzdaki çeki listesi ekranınıda çeki detaylarınını doldurduğunuzda sipariş ile entengre olarak size koli üstü kağıtlarınıza hazırlamaktadır. İster Asortili olsun ister tekleme ister Mixed dağılımlı liste olsun program otomatik olarak her koli için kağıtları hazırlayacaktır. Bu işlem için bir sürü karmaşık excel tabloları tutmanıza artık gerek kalmayacak.

H&M çeki listesi hazırlama özelliği eklendi.

Konfeksiyon programımıza eklemniş olduğumuz bu yeni özellik sayesinde Türkiye’ deki H&M üreticisi konfeksiyon firmalarının önemli zamanını alan çeki listesi hazırlamak son derece kolaylaşıyor. H&M firmasını istemiş olduğıu formatta liste hazırlayan programımız çeki listesi girildiğinde bu işlemi son derece basit bir şelikde hazırlamaktadır. Üstelik Asortli, Tekleme ya da Mixed dağılım a göre otomatik düzenleme yaparak bu işlemi tamamlanmaktadır.

ZARA, BERSHKA, PULL&BEAR için çeki listesi hazırlama özelliği eklendi.

Konfeksiyon programımıza eklemniş olduğumuz bu yeni özellik sayesinde Türkiye’ deki ZARA ve ZARA’nin diğer markalarına üretim yapan konfeksiyon firmalarının önemli zamanını alan çeki listesi hazırlamak son derece kolaylaşıyor. ZARA firmasını istemiş olduğıu formatta liste hazırlayan programımız çeki listesi girildiğinde bu işlemi son derece basit bir şelikde hazırlamaktadır. Üstelik Asortli, Tekleme ya da Mixed dağılım a göre otomatik düzenleme yaparak bu işlemi tamamlanmaktadır.

ZARA, BERSHKA, PULL&BEAR için Koli Kağıdı ve Koli Üstü etiketi hazırlama özelliği eklendi.

Konfeksiyon programımıza eklemniş olduğumuz bu yeni özellik sayesinde Türkiye’ deki ZARA ve ZARA’nin konfeksiyon firmalarının önemli zamanını alan Koli üstü kağıdı hazırlama işi son derece kolaylaşıyor. Konfeksiyon programımınzdaki çeki listesi ekranınıda çeki detaylarınını doldurduğunuzda sipariş ile entengre olarak size koli üstü kağıtlarınıza hazırlamaktadır. İster Asortili olsun ister tekleme ister Mixed dağılımlı liste olsun program otomatik olarak her koli için kağıtları hazırlayacaktır. Bu işlem için bir sürü karmaşık excel tabloları tutmanıza artık gerek kalmayacak..

Konfeksiyon Programı Hakkında

  Konfeksiyon Programı Netadam Bilgisayar web sitesidir.
konfeksiyon programı | konfeksiyon programları

Powered By